Sepetiniz

Sepetinizde ürün yok.

Merhabalar, sayfamıza hoş geldiniz.

Sizlere kendimizden bahsetmekten büyük keyif alıyoruz. Bizi takip etmeniz ve bize değer vermeniz, işimizi daha fazla sevmemize sebep oluyor. Zaman ayırıp hakkımızda bilgi almak için yazımızı okuyor olmanızı düşündüğümüz de apayrı bir sevinç hissi kaplıyor bizleri.

Detaylı bilgiler vermeden evvel bizlere ulaşacağınız telefon numaralarını yazmak istiyoruz.

Ofis : 0224 246 52 46 – whatsApp : 0538 316 52 46

Hakan koltuk yıkama temizlik sektörüne 2006 yılın da başlamış ve 2016 yıl sonuna kadar farklı bir isim ile Bursa halkına hizmet vermişti. Belirttiğimiz tarih aralığın da genel olarak tüm müşterilerine önem veren bir anlayış ile ilerlemiştik. Her zaman düşündüğümüz gibi kesinlikle kalite odaklı ve güvene dayalı bir anlayışla ulaşabildiği her müşteriye ayrım yapmaksızın hizmet ettik. Özel sebeplerden dolayı firmamızı sektörde bulunan başka bir firmaya devretmek zorunda kalmıştık ve halı yıkama serüvenimiz son bulmuştu.

3 Yıl bir boşluk zamanı…

2019 Haziran ayına kadar temizlik hizmetinden uzak kalmıştık ancak sektörden uzaklaşmadığımız gibi yakından takip ederek sektörün geldiği nokta ve olması gerekenleri analiz ederek 3 yıl geçirdik. Geçen bu sürede sektöre tekrar nasıl giriş yapacağımızı ve nelere dikkat etmemiz gerektiğini analiz ederek daha tecrübeli bir halde giriş yapmayı planladık. Haziran ayın da yorgan yıkama ve stor perde yıkama hizmetine yoğunlaşmayı planlayarak bir hamle yaptık. Planladığımızın ve hayal ettiğimizin daha üstünde bir çevre oluştuğunu gördük ve kesinlikle profesyonel koltuk yıkama hizmeti vermemiz gerektiğine de karar verdik.

Amacımız kesinlikle memnun müşteri oluşturmak!

Bursa Osmangazi Bağlarbaşı mahallesin de hizmetimiz devam etmekte olup ağırlıklı olarak yorgan, battaniye, stor perde ve koltuk yıkama hizmetidir. Halı yıkama hizmetimiz de mevcut ancak bizi tercih eden ve tavsiye eden müşterilerimiz aracılığıyla geliştirme ve genişletmeyi hedefliyoruz.