Sepetiniz

Sepetinizde ürün yok.

Hizmetlerimiz Kredi Kartına 12 Ay Taksit Sunulmaktadır.

KOLTUK YIKAMA

Standart Takım ( 3 – 2 – 1 – 1 ) 250.00₺
Standart Takım + Minder + Yastık 350.00₺
Maksi Takım ( 3 – 2 – 1 – 1 ) 300.00₺
Maksi Takım + Minder + Yastık  350.00₺
Koltuk Takımı Kenarları Deri  250.00₺
Chester Koltuk Takımı  400.00₺
Köşe Takımı ( L Koltuk ) 250.00₺
Köşe Takımı ( L Koltuk ) BÜYÜK BOY 250.00 – 350.00 ₺
Tek Çekyat  150.00₺
Çift Çekyat  250.00₺
Tekli Berjer 100.00₺
Tek Kişilik Yatak 150.00₺
Çift Kişilik Yatak  250.00₺
Çekyat Altlığı (YATAK)  200.00₺
Araç Koltuk Yıkama (Otomobil) 300.00₺
Oto Koltuk Yıkama (Ticari 1+2) 200.00₺
Detaylı Temizlik (Koltuk+Tavan+Taban+Kapılar+Bagaj) 700.00₺
 KREDİ KARTIYLA ÖDEME YAPMAK İÇİN HİZMET ÖDEME SAYFAMIZA GİDİN  ÖDEME SAYFASI

DİĞER ÜRÜNLER

Yorgan Yıkama (Elyaf, Pamuk) 90.00₺
Yorgan Yıkama (Yün) 100.00₺
Battaniye Yıkama  80.00₺
Stor Perde Yıkama 25.00₺
Zebra Perde Yıkama 30.00₺
Makine Halısı Yıkama 25.00₺
Şhaggy Halı Yıkama 30.00₺
Nepal Halı Yıkama 55.00₺
Yün Halı Çeşitleri  55.00₺
   

Koltuk Yıkama Fiyatları

Koltukların yıkanması, kurulanması ve tamamı ile temizlenmesi oldukça uzun ve zahmetli işlerdir. Bunun yanında evlerde yapacağınız bu temizleme işlemleri verimli olmayacak ve bu ürünler üzerinde yine tozlar ve kirler kalacaktır. Bu sebeple koltukların temizlenmesi hususunda destek almanız sizlere fayda sağlayacaktır. İyi bir firma bularak ürünlerin temizlenmesine olanaklar sunmanız önemli bir konudur. Aynı zamanda koltuk yıkama fiyatları buna vesile olan bir durumdur. Oldukça uygun fiyatlarda olması insanların ilgisini çekmektedir. Bu sebeple koltukların yıkanması hususunda iyi bir destek hizmeti almanız önemli olacaktır. Dikkatli ve titiz bir şekilde yıkanacak olan bu ürünler en iyi koşullarda sizlere teslim edilecektir.

 

Koltuk Yıkama İşlemlerinde Kalite

Koltuklar evlerde ya da farklı birçok mekanda kullanılan, işlevleri oldukça yüksek olan ürünlerdir. Bu koltukların eksiksiz ve kusursuz bir şekilde kullanılıyor olması temizleme işlemleri sayesindedir. Aksi halde kısa süre içerisinde renk atması meydana gelir. Koltukların üzerinde bu durumun oluşmaması için dikkatli davranılmalıdır ve düzenli olarak koltuklar yıkanmalıdır. Bu hususta profesyonel destek almanız önemli olacaktır. Koltukların yıkanması ve bunların en iyi şekilde yapılması oldukça önemli bir işlemdir. Bunun için firmamız sizlere uygun koşullu ve fiyatlı yıkama fırsatları sağlamaktadır. Bursa koltuk yıkama fiyatları son derece uygun olmakla beraber sizlere sorunsuz bir şekilde sunulan hizmettir.

 

Koltuk Yıkama Firmaları

Koltukların yıkanması konusunda birçok firma mevcuttur. Bu hususta en iyi koşullarda hizmet almanız ve sorunsuz hizmetlerden yararlanmanız önemli bir konudur. Koltuk yıkama fiyatları sayesinde uygun koşullarda destek almanız gerekecektir. Özellikle koltukların ne durumda olduğu ve bunların nasıl temizleneceğine dikkat edilmelidir. Normal koşullarda koltuklar normal şekilde temizlenmelidir. Fakat bazı durumlarda aşırı tozlanma ya da kirlenme gibi durumlarda daha dikkatli olunmalıdır. Özellikle bu ürünlerin önemli ve değerli olması temizleme ve yıkama işlemlerinin önemini ortaya çıkarmaktadır. Eksiksiz bir şekilde yapılacak bu işlemler için firmamız her daim önemli bir yerdedir. Kaliteli hizmetler almak ve bunlardan yararlanmak için firmamızı tercih etmeniz sizler için uygun olacaktır.

 

Koltuk Yıkama Konusunda Önemli Bilgiler

Koltukların temizlenmesi sırasında kullanılan malzemeler son derece önemlidir. Özellikle iyi bir temizlenme işleminin ortaya çıkması için dikkatli olunmalıdır. Titiz şekilde çalışılmalı ve her şeye dikkat edilmelidir. Bu konuda firmamızın sağlamış olduğu hizmetler mevcuttur. Önemli bir konu olan yıkama sırasında ki kullanılan teknik ve deterjanlardır. Özellikle bu koltukların temizlenmesi sırasında dikkat edilecek hususlardan birisi ağartıcı kullanılmamasıdır. Doğrudan ağartıcı ile temizlemek koltuğun tekrar kullanılamamasına sebep olabilir. Bununla birlikte dikkatli olunacak daha birçok konu vardır. Koltukların düzenli olarak temizlenmesini isteyen insanların titiz olması ve bu ürünlerin daha uzun süre kullanılması isteği ile Bursa koltuk yıkama hizmetini her zaman kullanırlar.

 

Koltuk Yıkama Ayrıntıları

Koltukların temizlenmesi ve yıkanması sırasında ortaya çıkan en büyük ayrıntı tüm alanların tozunun alınmasıdır. Koltukların aralarında bulunan tozlar ve kirler oldukça fazladır. Süpürgeler ve emiciler sayesinde bu alanlar en iyi şekilde temizlenmelidir. Daha sonra dikkatli bir şekilde yıkama işlemi başlar. Bu işlem ekiplerimizin uzun süreli tecrübesi ile yapıldığı için hem hızlı hem de sorunsuz bir şekilde olacaktır. Bu durumun sağlamış olduğu faydalar son derece fazladır. Bu sebeple dikkatli olunmalı ve sorunsuz bir şekilde hizmet almaya devam edilmelidir. Firmamızın sağlamış olduğu hizmetler sayesinde evleriniz için önemli olan bu eşyalar hızlı ve etkili bir biçimde temizlenip sizlere teslim edilecektir.

 

Koltuk Yıkama İşlemlerinde Etkili Yöntemler

Koltukların uygun fiyata yıkanıyor olmasının yanında birde titiz bir şekilde temizlenmesi de önemli bir konudur. Temizliğinin iyi yapılmadığında kirli kalan bu ürünler sebebi ile hiçbir verimlilik alınamaz. Bu hususta iyi firmalar ile çalışıyor olmanız sizlere fayda sağlayacaktır. Özellikle bu tür ürünlerin temizlenmesi evlerin daha ferah olmasını sağlar. Bu koltuklar temizlenip yıkanır ise daha dikkat çekici ve renkleri daha canlı olacaktır. İyi bir destek almak ve bu konuda sorun yaşamamak önemli bir konudur. Sizler de sorunsuz destekler almak ve ürünlerin en iyi şekilde temizlenmesini sağlamak adına firmamız Hakan Koltuk Yıkama‘dan hizmet almalısınız. Bu sayede sizleri her daim memnun edecek düzeyde hizmetler veren bu konuda profesyonel destek sağlayan firmamızı seçebilirsiniz. 

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için Hemen Arayın!

 

0224 246 52 46